function correctPNG() // correctly handle PNG transparency in Win IE 5.5 or higher. { for(var i=0; i" img.outerHTML = strNewHTML i = i-1 } } } window.attachEvent("onload", correctPNG);

Ͳ Ͳֲ

ϲղ

 
 

 
arrow PERCo arrow PERCo-KT-05.4
 
  

PERCo-KT05.4

Електронна прохідна PERCo-KT05.4 - готове рішення для організації контролю доступу на базі тумбового турнікета з вбудованим контролером і зчитувачами безконтактних карток.

Електронна прохідна PERCo-KT05.4 виглядає, як електронна прохідна з вбудованим картокоприймачем PERCo-KTC01.4, що дозволяє застосовувати їх в складі однієї прохідної і при цьому знизити собівартість її устаткування. На прохідних, як правило, потрібно не більше 1-2 картокоприймачів для збору тимчасових перепусток, для організації декількох проходів замість моделі PERCo-KTC01.4 (з картокоприймачем) може встановлюватися і нова модель PERCo-KT05.4 (без картокоприймача), що має більш низьку вартість.

Ці елегантні прохідні в нержавіючому виконанні вдало вписуються в сучасний інтер'єр бізнес-центрів, банків, установ і підприємств.

Склад

До складу Електронної прохідної PERCo-KT05.4 входить:

- стійка турнікета

- вбудований контролер доступу

- два вбудовані зчитувача безконтактних карток форматів HID і EM-Marin

- пульт дистанційного керування

- програмне забезпечення PERCo-SL01 «Локальне ПЗ»

Щоб провести монтаж Електронної прохідної PERCO-KT05.4 необхідно закріпити стійку турнікета за допомогою анкерних болтів і підключити PERCo-KT05.4 до джерела живлення і до комп'ютерної мережі Ethernet.

 

Застосування

Електронна прохідна може працювати як автономно - при управлінні від пульта управління або пристрою радіоуправління, так і в якості елемента СКУД - управління здійснюється від зчитувачів (при піднесенні до них безконтактних карток доступу) або від комп'ютера при підключенні до ЛВС по Ethernet

Вбудований в електронну прохідну KT05.4 контролер дозволяє підключити до неї по інтерфейсу RS-485 до 8-ми контролерів замка PERCo-CL201 з вбудованим зчитувачем.

Для роботи із замковими контролерами необхідно встановити мережеве Базове програмне забезпечення PERCo-SN01.

Вбудовані зчитувачі карток доступу знаходяться під блоками індикації, розташованими на торцях стійки. Блоки індикації мають по три мнемонічних індикатора: зелений індикатор дозволу проходу; жовтий індикатор очікування проходу (очікування пред'явлення картки); сигнал «stop» заборони проходу.

Установка програмного забезпечення PERCo-SL02 «Локальне ПЗ з відеоідентифікації» дозволить організувати захист від передачі перепустки іншій особі. На моніторі охоронця відображається фото власника картоки, пред'явленої зчитувача. Охоронець має можливість порівняти фото з ​​бази даних системи і особистість пред'явника картоки (або його зображення, якщо встановлена ​​відеокамера).

Для формування зони проходу Електронна прохідна PERCo-KT05.4 може бути доповнена секціями огорожі.

Вбудований замок механічного розблокування дозволяє відкрити турнікет за допомогою ключа, забезпечивши вільне обертання планок до обох напрямках.

Додатково стійка турнікета може комплектуватися складаються планками «Антипаніка».

Механічне розблокування ключем

Планки "Антипаніка"

Електронна прохідна PERCo-KT05.4 може застосовуватися в складі систем підвищення ефективності для організації контролю дисципліни праці та обліку робочого часу.

 

Технічні характеристики:

Напруга живлення постійного струму 12 ± 1.2 В

Габаритні розміри з встановленими

перегороджувальними планками 1170 × 770 × 1030 мм

Пропускна здатність в режимі однократного проходу 30 людей / хв

Пропускна здатність у режимі вільного проходу 60 людей / хв

Ширина зони проходу 580 мм

Кількість користувачів (карток доступу),

що зберігаються в пам'яті контролера до 50 000

Кількість подій, що зберігаються в пам'яті контролера до 135 000

Кількість зчитувальних пристроїв

(HID / EMM) (HID / EM-Marin) 2

Контрольовані напрямки проходу 2

Інтерфейс зв'язку Ethernet

Робочий діапазон температур від +1 до +40 ° С

 

 

 

 

 


' '.    .

Security-UA.com:  -
Security–UA.com: -  

 - ,
www.bezpeka.name
"' "

OXOPOHA.COM -© 2021 Ͳ Ͳֲ - ϲղ